Naše služby

Servis počítačů

Přestal vám fungovat počítač? Nebo máte jakýkoliv jiný problém? Nestačí vám výkon nebo paměť? Obraťte se na nás. Provádíme kompletní servis nebo výměnu komponent dle požadavků zákazníka. 

Sestavení počítače na míru

Chcete svůj vlastní stolní počítač a nevíte si rady? Počítač vám poskládáme z komponentů dle vašich požadavků nebo je společně vybereme dle vašich představ. Pomůžeme i s výběrem příslušenství jako je například monitor. 

Servis notebooků

Provádíme servis všech značek a typů notebooků. Je váš notebook pomalý? Přehřívá se? Už vám nestačí paměť? Nebo už prostě notebook nefunguje? Ozvěte se. 

Výběr zařízení na míru

Pokud si pouze nevíte rady s výběrem počítače nebo notebooku, nabízíme pomoc s výběrem. Nekupujte zařízení bezhlavě za vyšší peníze než musíte a pořiďte si ho dle vašich představ a požadavků. 

Elektroservis

Specializujeme se především na počítače, ale pokud budete mít problém s jakýmkoli jiným elektrozařízením, kontaktujte nás, pokusíme se najít řešení vašeho problému.

Servis herních konzolí

Specializujeme se především na herní konzole Playstation, ale nebojte se ozvat s jinou herní konzolí, pokusíme se najít řešení vašeho problému. 

Software

Pokud potřebujete pouze Software pro svoje zařízení, jako například Windows nebo balíček Microsoft Office, můžeme vám dodat licenci nebo provést kompletní instalaci. 

Sítě

Provádíme i základní síťové služby. Pomůžeme vám s výběrem modemu či routeru. Pomůžeme i s jeho nastavením a to i v případě několika routerů v jedné domácnosti. Síťové kabely mezi zařízeními vám vytvoříme na míru.